ارز دیجیتال

بیترکس (Bittrex) مورد بررسی و موشکافی بیشتری قرار میگیرد

اسناد منتشر شده، سرمایه های بلوکه شده، افزایش و کاهش ناگهانی قیمت سکه های دیجیتالی : بیترکس با دقت بیشتری بررسی می شود. با earn1sec همراه باشید.
بیترکس – اکسچنج معروف ارزهای دیجیتالی، در هفته های اخیر به شدت تحت بررسی دقیق قرار گرفته است. یک کانال تلگرام روسی فاش کرد که مدیران این سایت اشتباها در یکی از ایمیل هایشان اسناد گذرنامه ها،مدارک شخصی کاربران و اطلاعات حساس دیگری را منتشر کرده اند.

همچنین همانطور که قبلا در خبری تحت عنوان مسدود شدن حساب کاربران ایرانی در بیترکس بررسی شده بود تعدادی از کاربران ایرانی شکایت دارند که برای استفاده از این پلتفرم مسدود شده اند و قادر به برداشت پول های موجود در بیترکس نیستند. در نهایت نیز، یکی از فعالان بازار ارزهای دیجیتالی اعتراف می کند که توانسته با سود حاصل از انجام پمپ(افزایش ناگهانی) و سپس سقوط ناگهانی قیمت سکه های دیجیتالی در بیترکس، یک خودروی تسلا خریداری کند.

با توجه به مشکلات پیش آمده در اکسچنج بیترکس و سایر مشکلاتی که قبلا در سایت های دیگر مبادله ارز دیجیتالی به وجود آمده بود، پیشنهاد می شود برای جلوگیری از، از دست رفتن سرمایه، بیت کوین و سایر ارزهای مجازی خود را در کیف پول های شخصی و ترجیحا نرم افزاری یا نهایتا کیف پول های معتبر آنلاین نگه داری کنید و از نگه داری در سایت های اکسچنج خود داری کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن