تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت به شیوه های نوین - معرفی و آموزش کسب درآمد از سایت uinvest

اخبار

معرفی و آموزش کسب درآمد از سایت uinvest


معرفی و آموزش کسب درآمد از سایت uinvest
امروز می خواهم یک فرصت درآمدزایی را خدمت شما معرفی کنم.
لطفا چند دقیقه برای خواندن این مطلب وقت بگذارید،


وضعیت : اسکم
درود
با معرفی سایتی قدیمی و معتبر برای سرمایه گذاری در خدمت شما هستم

سایت Uinvest جز قدیمی ترین سایت ها در زمینه کسب و کار اینترنتی است این سایت کار خود را از سال 2007 شروع کرد و بیش از پنج سال است که در این زمینه فعالیت میکند و در ابتدا فقط محدود به کشور اوکراین بود اما پس از مدتی تجارت خود را جهانی کرد.

این سایت دارای دو دفتر است که دفتر مرکزی آن در کشور اوکراین قرار دارد و دفتر دیگر آن در کشور آمریکا قرار دارد و شما با گرفتن وقت قبلی میتوان به آنجا مراجعه کنید


تصویر ترکیب مدیریتی این سایت را مشاهده بفرمایید:


سایت UInvest


در ابتدا و قبل از هر چیز ثبت نام کنید


ثٍبت نام:

 Uinvest


مکان اصلی یواینوست در اوکراین می باشد و یک دفتر دایمی هم در آمریکا دارد که در زمینه آموزش و پشتیبانی به سرمایه گذاران  فعال هستند.


به صورت خلاصه شیوه کار این شرکت را در چند سطر توضیح می دهم:
مراجعه کنندگان به این شرکت دو گروه می باشند:
گروه اول صاحبان کار یا سرمایه پذیران و گروه دوم سرمایه گذاران
گروه اول کسانی هستند که برای شروع تجارت خرد تا متوسط خود نیازمند به سرمایه دارند و حاضرند به ازای دریافت سرمایه، سرمایه گذاران را در سود حاصله شریک نمایند.
گروه دوم سرمایه گذارنی هستند که به دنبال مکانی مناسب و امن برای سرمایه گذاری خود می گردند
در نتیجه UInvest به عنوان یک واسط سرمایه گذاری محیطی مناسب برای این دو گروه فراهم می کند تا با خیالی راحت به تجارت بپردازند.

شرکت از کاربران خود به صورت منظم و سالانه برای شرکت در  کنفرانس های سراسری دعوت به عمل می آورد که از این نمونه می توان به کنفرانسی که در تاریخ ۲۹ April  الی ۱ may  سال ۲۰۱۳ (۱۰ الی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲) به مدت ۳ روز در محل Crowne Plaza Hotel در کشور آمریکا، اشاره کرد.

حدود ۸ ماه از عضویتم در این سایت می گذرد و بعد از تحقیقات فراوان از جمله تماس تلفنی با دفتر اکراین و آمریکا این شرکت، بازدید ازدفتر اکراین( به واسطه دوستانم)، بررسی سابقه این شرکت و پرس و جو از کاربران و افراد باسابقه در این زمینه (که هم اکنون زیر مجموعه یکی از آن ها هستم و ایشان ماهانه درآمدی بالغ بر ۲۷۰۰ دلار ازیواینوست دارد.) تصمیم به فعالیت جدی و همچنین معرفی این شیوه به کاربران محترم و معتبر سایت خود گرفتم.

در این سایت سهام های متنوعی وجود دارد که قیمت آن ها از 11$ شروع می شود و تا 4000$ و سود ماهیانه ی هر سهم هم متفاوت است که از 8% تا 21% است. مثلا فرض کنید شما یک سهم به قیمت 100% خریداری کنید و درآمد ماهیانه ی این 15$ باشد در این صورت شرکت 10% از این درآمد را به عنوان حق دست مزد خود بر می دارد که برابر با 1.5$ است و اگر خوب دقت کنید شما می توانید در هفت الی هشت ماه پول خود را دو برابر کنید.


برای این که هیچ سوالی از سمت شما بی پاسخ نمونه تصمیم به آپلود آموزش کامل این سایت به صورت جامع همراه ویدئو و کتاب  گرفتم.که از سایت ptcclass برداشته شده:

دانلود بسته آموزشی جامع کسب درآمد از سایت UInvest

قسمت اول: مقدمات و شرح کلی قسمت های مختلف یواینوست (UInvest)
قسمت دوم: آموزش سرمایه گذاری، برداشت درآمد و خرید و فروش آبلیگیشن ها

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم


uinvest


سند پرداخت:

cashout proof:

 سایت Uinvest


روزنامه مالی معتبر دیلی فاینانس در مقاله ای به بررسی این شرکت پرداخته.جهت مشاهده کلیک کنید:

https://uinvest.com.ua/images/uinvest-DF.jpg


Financial Partner – چیست؟ این سایت از بین اعضای رتبه بالای خودش دعوت به همکاری می نماید که در عمل پرداخت و دریافت پول به کاربران سایت کمک کنند. به این صورت که کاربران می توانند بدون اینکه منتظر پردازش درخواست برداشتتشان از طریق سایت و دریافت آن که می تواند تا حدود ۲ روز طول بکشد و مخصوصا که در حال حاضر با بسته شدن بانک Liberty Reserve عمل دریافت مستقیم از سایت ، غیرممکن شده است ،درخواست برداشتشان را به یکی از همکاران معاملات ارزی سایت بدهند و بلافاصله مبلغ مورد نظر خود را در حساب بانکی مورد نظر دریافت کنند.


اطلاعات کامل:

https://uinvest.com.ua/how-to-invest


در قسمت Assets Management هم می تونید شروع به خرید سهام بفرمایید:

همچنین در قسمت

assets-management/assets-orders
assets-management/portfolio

هم می تونید سهام خریداری شده و میزان کمیسیون کسر شده و آمار دقیق مربوطه خودتون رو مشاهده بفرمایید


 Uinvestاما استراتژی خرید سهام در سایت :

۱- سهام هایی که به تازگی عرضه شده اند مشتری فراوانی دارند چون توسط خود شرکت به قیمت پایه عرضه می شود و قیمت مناسبی دارد و بعلاوه این سهام ها اگر از پتانسیل خوبی هم برخوردار باشند در روزهای آتی با افزایش قیمت همراه خواهند بود، در نتیجه برای کسانی که می خواهند از طریق خرید و فروش سهام سود کسب کند بسیار توصیه می شود. یادتان باشد:

همیشه جویای عرضه سهام جدید باشید و به محض عرضه اگر در توان خریدتان بود از دستش ندهید.

۲- پروژه هایی که جدیدا عرضه شده اند را برای خرید دوستان پیشنهاد می کنم به چند دلیل: اول این که زمان بیش تری سود دهی دارند دوم این که به هنگام فروش، خوش فروش تر هستند.

۳- به طور کلی خرید سهام موسوم به GUN را توصیه نمی کنم مگر اینکه در توضیحات مربوط به پروژه (Info) ذکر شده باشد پروژه  شروع شده یا به زودی شروع خواهد شد.


برای شروع ثبت نام کنید:


ثٍبت نام:


و اما در انتهای این مطلب پاسخی به چند سوال رایج که در ذهن شما ایجاد شده:

قبل از طرح این سوالات بهتر می دونم مقدمه ای را عرض کنم:

دوستان گرامی، بنده تا کاری را کامل امتحان و ارزیابی نکرده باشم،به هیچ وجه به شما معرفی نخواهم کرد و دلیل مستند من هم سرمایه گذاری 5۰۰ دلاری در این سایت می باشد. به هیچ وجه دلم را به سودی که از زیرمجموعه هایم بدست می آورم خوش نکرده و نخواهم کرد زیرا در برابر سرمایه گذاری بنده ناچیز است. خدایم می داند که در وهله نخست دلیل اصلی معرفی این سایت کمک به اقتصاد هم وطنانم است و سود حاصل از آن در جایگاه بعدی قرار دارد. حدود 3 ماه از کار بنده در یواینوست می گذرد در حالی که از معرفی آن در سایت خودم 1 ماه بیش تر نمی گذرد و دلیلش جز تحقیق و سرمایه گذاری شخصی نبوده است.

و اما سوالات رایج که می دانم سوال خیلی از شما عزیزان است:

س- تعداد زیادی پروژه در این سایت معرفی شده پس چرا آدرس دقیق این پروژه ها ذکر نشده است؟

ج- بارها این سوال در یواینوست مطرح شده است و جواب مدیران هم این بوده که برای حفظ امنیت کاری و جنبه های امنیتی این کار امکان پذیر نیست ولی در همایش که چند روزی بیش تر از آن نمی گذرد چندین تن از این سرمایه گذاران حضور داشته اند و مصاحبه های آنان نیز به زودی منتشر خواهد شد و از سوی دیگر عمده پروژه های این سایت در اوکراین است و همچنین اغلب کاربران آن هم اکراینی هستند؛شخصا از چند نفر آنان سوال کردم و پاسخشان این بود که چند پروژه را شخصا خودشان از نزدیک دیده اند. دوستان مطمئن باشید اگر پروژه ها صوری بودند تا امروز که ۵ سال از قدمت این سایت می گذرد، صدایش درمی آمد ولی می بینیم که این سایت آزدانه برای تمام کاربرانش امکان گفت و گوی زنده با مدیران و کارمندان یواینوست را فراهم کرده و این جز صداقت این سایت دلیل دیگری می تواند داشته باشد؟

س- به نظر شما سود ۱۰ درصد ماهانه غیر منطقی نیست و چرا همیشه سود ثابت تعلق می گیرد؟ مگر احتمال ضرر دهی وجود ندارد؟

ج- اگر این سود را با سود های بانکی خودمان مقایسه کنیم حق با شماست و سود کمی غیر منطقی است در حالی که کسانی که در بازار سهام و بورس کار می کنند(مانند خودم) این سود نه تنها زیاد نیست بلکه کم است، دلیلش را هم هر کس خواست با نمودار و دلیل اثبات خواهم کرد که بازار های رقیب مانند سهام و بورس سودی به مراتب بالاتر دارند و در حال حاضر سود میانگین بازار سهام ایران ۴۵ درصد می باشد و به نظر من منبع خوبی برای کسب درآمد می باشد(البته برای کسانی که با مطالعه وارد می شوند). توجه داشته باشید که یواینوست در بازار بورس یا سهام با نام یواینوست وجود خارجی ندارد زیرا این شرکت در بازار سهام حضورندارد و نوع فعالیت آن با شیوه های رایج در بازار بورس متفاوت است و همچنین اطلاق واژه سهام هم یک غلط مصطلح است و بهتر است از واژه اوراق مشارکت استفاده کرد، مانند اوراق مشارکت در ایران که همیشه سودهی دارند و این را هم به خاطر بسپارید که کسانی که فقط در کار خرید و فروش سهام هستند امکان ضرردهی هم دارند.

س- آیا هر سایتی که به اعضایش برای زیر مجموعه گیری پورسانت می دهد کلاه بردار است؟

ج- این سوال بسیار تا بسیار خنده دار و مضحک است زیرا در این صورت نیمی از شرکت های ایرانی از جمله بانک ها (باشگاه مشتریان) و شرکت ها از جمله PTC و بسیاری دیگر کلاه بردارند!

سیستم پورسانت دهی اگر به شکل هرمی باشد می تواند عامل کلاهبرداری باشد ولی در سیستم تک سطحی (سیستم مرسوم در دنیا) کاملا مقبول و تایید شده است.

س- آیا یو اینوست در طبقه بندی هایپ می گنجد؟

ج- با تعریفی که ما از سایت های هایپ داریم به هیچ وجه یواینوست هایپ نیست، زیرا پول شما صرف خرید اورراق مشارکت رسمی خواهد شد و شما به نوعی درگیر کار خواهید بود. از طرفی پول شما برای مدت معینی توسط سایت ضبط نخواهد شد و هر زمانی که اراده کنید می توانید از پروژه ها انصراف داده و سرمایه خود را خارج کنید، درست مانند بازار سهام. یو اینوست نیز بارها بر این موضوع تاکید کرده است.

س- آیا امکان دریافت مدارک رسمی پروژه هایی که در آن ها سهیم شده ام وجود دارد؟

ج- بله؛ مدت ها است که سایت این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده و شما می توانید از دو راه این مدارک را دریافت کنید:

۱- از طریق پست: از طریق پست DHL با هزینه ۱۰۰ دلار )۴-۵ روز کاری) و پست عادی که رایگان است(حدود یکماه)، انجام می گیرد.

۲- الکترونیکی : رایگان است


توضیحات لازم داده شد و این شرکت به شما معرفی شد اما با توجه به اینکه انجام هر کسب کاری چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی دارای ریسک است از شما خواهشمندم بعد از ثبت نام خودتان هم تحقیق کنید و با اطمینان کامل سرمایه گذاری کنید.

دوشنبه 27 مهر 1394 05:27 ب.ظ
میخاستم بدونم این سایت forum.persiantools.com معتبره؟؟
earnmoney : سلام
سوالات متفرقه در لینک زیر :
http://earn1sec.ir/post/95
جمعه 19 تیر 1394 11:56 ق.ظ
این یک سایت کاملآ کلاه برداری است . همکنون در تاریخ 18/4/94 این سایت کاملآ غیر قابل دسترس شده است البته کفته میشود از 7 یا 8 ماه پیش هم همینگونه بوده است . من خودم از طریق شخصی با عنوان سالار یک سهم ازیک پروژه با نام باس به قیمت 600000 تومان خرید داری کردم که هیچ سود ی در یافت نکردم و کل سرمایه ام بر باد رفت جالب اینجاست که سایت Upay هم که وابسته با سایت Uinvest بوده دیگر در دسترس نیست و سرمایه مالی من در سایت Upay نیز از ین رفته است . خدا ازشون نگذره کلاه بردار های نامرد
earnmoney : سلام
بله ما هم گفته بودیم تو این سایت سرمای گذاری نکنید
پنجشنبه 28 اسفند 1393 03:58 ق.ظ
رفتم از دو نفر از کاربرای خود سایت یه نفر ایرانی و یه نفر هم خارجی سوال کردم دو تاشون گفتن که سایت کلاهبرداره
earnmoney : سلام
کامنت ها رو بخونید
این سایت مدتهاست که پرداخت مستقیم به کاربرا نداره!!!!
چهارشنبه 27 اسفند 1393 06:34 ب.ظ
سلام
من میخوام سرمایه گذاری کنم ولی قبلش میخوام مطمئن باشم
آیا سر موقع سود رو میتونم برداشت کنم از طریق پرفکت مانی ؟
و کدام سهم رو بگیرم ؟
اصلا سرمایه گذاری در این سایت با صرفه است ؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر
earnmoney : سلام
کامنت ها رو بخونید
این سایت مدتهاست که پرداخت مستقیم به کاربرا نداره!!!!
سه شنبه 26 اسفند 1393 09:12 ب.ظ
سلام
میخوام سهم بگیرم ولی میخوام مطمئن بشم آیا هر ماه سر موقع میتونم برداشت کنم ؟
به نظر شما کدام سهم را بخرم ؟
هرکدام از Obligation های موجود در قسمت Old Projrcts رو میتونم بخرم ؟
بالای هرکدوم از obligation ها در قسمت old projects نوشته on hold منظورش چیه ؟

با تشکر
earnmoney : سلام
کامنت ها رو بخونید
این سایت مدتهاست که پرداخت مستقیم به کاربرا نداره!!!!
یکشنبه 24 اسفند 1393 09:05 ب.ظ
سلام
الان وضعیت این سایت چطوره ؟
میشه راحت پول رو وارد و خارج کرد ؟
سوددهیش خوبه ؟

با تشکر
earnmoney : سلام
فرقی نکرده مثل سابق هستش
چهارشنبه 8 بهمن 1393 12:49 ب.ظ
سلام.به سایت منم سربزنین.سایتای خوب خوب که درآمدشون تضمینیه رو براتو گذاشتم.آی در یاهوی منم اونجا هست که پشتیبانیتون میکنم
www.legacy.blogsky.com
www.legacy.mihanblog.com
شنبه 4 بهمن 1393 02:16 ب.ظ
سلام
من شرایط این سایت رو قبول میکنم حالا هرطوری که باشه
فقط به من بگید (به صورت ساده) این واسطه کی هست و این وسط چیکار میکنه که ممکنه به سودمون نرسیم؟
earnmoney : سلام
اونها هم ادم هستند!
دلار سایت رو به شما میفروشن
موقع برداشت هم باید دلار رو ازتون بخرن
همین
جمعه 23 آبان 1393 05:05 ب.ظ
سلام.این سایت هنوز فعالیت داره یا اسكم شده؟
earnmoney : سلام
ارزش فعالیت نداره
کامنت ها رو بخوید
جمعه 25 مهر 1393 01:17 ق.ظ
درود
منظور از واسطه چیه؟
یعنی پولمون دیر نقد میشه؟ یا واسطه ممکنه کلاهبردار باشه؟ توضیح بدید لطفاً
سپاس
earnmoney : داخل پست توضیح دادم
سایت درگاه واریز و دریافت پول نداره
این کار توسط یک سری اشخاص انجام میشه که ممکنه سود شما رو ازتون نخرن یا براتون برداشت نکنن
https://uinvest.com.ua
وام 300 دلاری میده؟
earnmoney : اطلاعی ندارم
قبلا وام رو میداد
https://uinvest.com.ua هنوزم خوبه؟
: میشه هر وقت خواستیم پولمونو در آریم؟
: مطالبی که در این صفحه اومده این عکسها
اوراق مشارکته و سود ثابت دارن مانند اوراق مشارکت در ایران که همیشه سودهی دارند
یا ممکن افت کنن؟
earnmoney : سلام
نه متاسفانه نمی تونید
امکان خروج پول فقط از طریق واسطه هست و تغییری نکرده
شنبه 12 مهر 1393 04:28 ب.ظ
ببخشید استاد یعنی چی که باید باواسطه کار کنیم میشه یه کم توضیح بدید؟
earnmoney : اصلا در این سایت کار نکنید
بیرون کشیدن پول دردسر داره
چهارشنبه 11 تیر 1393 04:38 ق.ظ
سلام
میخواستم بدونم شما هنوز این سایت رو پیشنهاد میکنید
و ایا شما سایت توزیع کنندگی دارید که از سایت شما بخریم
بعد برداشت وجه هش چجوره؟
به پرفکت میده یا نه باید بازم به افراد سایت فروخت

earnmoney : سلام
هنوز هم مثل سابق هست و باید با واسطه کار کنید
بنده دیگه فعالیتی در این سایت ندارم
یکشنبه 17 فروردین 1393 11:53 ق.ظ
سلام می خواستم بگم میشه با بین کوین هم سرمایه گذاری کرد اگه میشه یه سایت معرفی کن
earnmoney : سلام
متاسفانه سایتی رو نمی شناسم
یکشنبه 25 اسفند 1392 12:51 ق.ظ
سلام داداش چرا سالار متقلبه لاطفا بیایید توضیح بدید چون قراره ازشون سهم بخرم
earnmoney : سلام
یکی از دوستان توضیح دادن
http://actors22.blogfa.com/
بنده هم با نظر ایشون موافقم
شنبه 24 اسفند 1392 04:29 ب.ظ
فروش تعدادی دلار یواینوست به قیمت عالی :
http://goo.gl/dG7Ltj
شنبه 26 بهمن 1392 01:11 ق.ظ
من تو این سایت از لینک شما عضو شدم وقتی می خوام لوگین کنم میگی با این ای پی ادرس نمیتونی وارد شی.مشکل چیه؟
earnmoney : یه لینک می فرسته به ایمیل که دوباره ای پی رو فیکس کنه
از طریق ایمیلی که به شما میاد می تونید لاگین رو درست کنید
دوشنبه 23 دی 1392 09:13 ب.ظ
با سلام - لطفا چند سایت سرمایه گذاری مونیتورینگ جهت سرمایه گذاری به حقیر بطور کامل و مشروح با برنامه های سرمایه گذاری آنها معرفی نمائید - با تشکر
earnmoney : سلام
سرمایه گذاری مونیتورینگ یعنی چی؟
ایمیل بزنید

پنجشنبه 24 مرداد 1392 01:00 ق.ظ
فروش دلار یو اینوست به قیمت باورنکردنی:

http://forum.persiantools.com/t430557.html
پنجشنبه 24 مرداد 1392 12:55 ق.ظ
http://actors22.blogfa.com
اینجا گفتم چرا
چهارشنبه 23 مرداد 1392 11:09 ب.ظ
سلام دوست عزیز
میخواستم بپرسم چرا این دو نفر رو متقلب گفتید؟
من اولین سرمایه گذاری رو از طریق یکی از این دو انجام دادم و مشکلی نداشتم!!!!

اگه چیزی میدونید شفاف بگید
ممنون
چهارشنبه 23 مرداد 1392 07:04 ب.ظ
معرفی متقلبان و کلاهبرداران ایرانی uinvest

و گول این دو شخصی که معرفی میشن نخورید :


ptcclass با یوزر saaalar


و شخص دوم با

یوزر Yahoo : Sylar7TEEN

Skype : Sylar7


جمعه 4 مرداد 1392 10:23 ب.ظ
ممنون از معرفی
فقط درگاه پرداخت مستقیم کی راه میفته؟
earnmoney : قراره از ابتدای آگوست یه اتفاقاتی بیفته
سیستم FP-Fund رو برای همین راه انداختن
باید صبر کنیم ببینیم چی میشه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.